top of page
חיפוש
  • Noa Rubin

סגר?

ו...הוא חזר. הספסל מיודענו הנאמן. לא עבד לי עם האספרסו של המאפיה ליד החנות...וזאת שליד הבית הדליקה שוב את מכונת הקפה, מתחת לרדאר של המשטרה. בכלל, כמות המכוניות שהיו אתמול על הכביש, והפקקים והבאלגן, נראתה כמו יום רגיל לחלוטין, ולא כמו יום של סגר. אחרי הכותרות של יום שבת שהודיעו קבל עם ועדה ש״הסגר נפרץ״, בליווי צילומים מגרים של אנשים נופשים על חוף הים, זה היה ברור שעוד כמה ״מחסומים״ יפרצו במהלך השבוע הקרוב. נראה לי שהמשטרה הרימה ידיים. גם ככה ביבי וחבר מרעיו פועלים נגד כל מוסד שלטוני שמנסה להכפיף גם עליו את החוק, אז למה שהם יישמו את החוקים שהוא כופה עלינו ועליהם. והם, נוכח חוסר האמון שלהם ושל העם בממשלה, עומדים אובדי עצות מול תורי הענק של המכוניות שעוברות במחסומים שלהם, ומול התירוצים הבלתי נגמרים של האזרחים שנוסעים מפה לשם ומשם לפה כדי לקנות ״תרופה״ או ללכת ״לעזור לקשיש״. לא פלא שכל עם ישראל על הכבישים. המשטרה כבר לא ממש נוכחת. וגם אם נוכחת, אז למראית עין בלבד. ואני, נוסעת מפה לשם, ובחזרה, חושבת שבתקופת הסגר הזאת נסעתי יותר מאשר בחצי שנה האחרונה. להביא, לקחת, למסור, לקבל. ושוב להביא ולקחת וחוזר חלילה. ככה זה כשיש לילדים שני בתים, מעבירים אותם מאחד לשני בלי חשבון:)

ראיתי בימים האחרונים את הסדרה הישראלית ״כפולים״. אני יודעת, קצת באיחור של כמה שנים, אבל תקשיבו, טובה - זה לא מילה. וואי, איך הייתי גאה להיות ישראלית כשראיתי מה הישראלים הוציאו מתחת לידיים שלהם. למרות שהעונה הראשונה קצת יותר טובה מהשניה, אבל עדיין. מעולה. ובעונה הראשונה די בהתחלה, מגי אזרזר מקבלת טלפון מ״נטע מגל״צ״ שרוצה לראיין אותה בקשר לתמונה שלה שהתפרסמה בקשר לחטיפה של האיראני. והיא חשבה שהחברה שלה עובדת עליה. (מי שלא יודעת על מה אני מדברת, רוצו לראות את ״כפולים״.) אניווי, אתמול בערב היתה לי סצנה דומה, קיבלתי טלפון מ״נגה מגל״צ״...שאלה בנחמדות אם אסכים להתראיין לרזי ברקאי היום בבוקר בנושא העסקים הקטנים שממשיכים להיות סגורים בחוסר הגיון מוחלט. אז אחרי תחקיר טלפוני קצר, שבו היא הבינה שלמרות שהחנות שלי סגורה אני עדיין ממשיכה למכור באינטרנט ואיכשהו מתפרנסת מזה, ובמקום להגיד לה אוי אוי אוי כמה המצב רע ולהיראות מתאימה לראיון ברדיו, אמרתי לה את האמת. שאני הופכת את העולם, העיקר להמשיך להתפרנס. כנראה שהיא היתה צריכה אנשים שהם יותר ״הארד קור״ ולא מצליחים להתפרנס בסגר, ואני, שאיכשהו מצליחה להתפרנס, פחות התאים לה לקונספט של הראיון. אז שעתיים אחרי, קיבלתי ממנה שוב טלפון שהראיון לא יתקיים ואיתי הסליחה. נו טוב, סלחתי:)

שוב יצא לי ארוך ואני מקווה שלא יימחק לי הפעם, כמו אתמול. אז נעבור לכמה עניינים חשובים: החל מהיום, אני מתפללת, שהשמלות החדשות יגיעו ליריד שיתקיים בשבוע הבא. תתפללו איתי? כי הן ממש יפות. וחוץ מהן, תהיה חגיגה לא קטנה על כל מה שיש לי בחנות ובאתר במסגרת היריד. אז אם במקרה לא שמעתן, יריד אונליין בשם אופטימי של ביי קיץ, ביי סגר - היי סתיו, היי שגרה!, יתקיים בשבוע הבא, בתאריכים 22-24/10. כנסו ללינק ותתחילו לעקוב, כי הולך להיות שגעון.


Comments


פוסטים קודמים בבלוג
Archive
  • Facebook Basic Square
Search By Tags
אין עדיין תגים.
Follow Us